Jenny Joey: bicí

Jenny přišla k Toxic People v březnu 2019. Stala se tak nejmladší členkou kapely. Ale pozor, ve svých dvaceti letech toho už má v hudební branži hodně za sebou. Na bicí ji učil například Miloš Meier a Jenny od něj převzala rázný styl, který se k Toxikům přesně hodí. 

Kapela Jenny poznala jako stage managerku na festivalu Rockování, kde se o Toxíky skvěle starala a pořád je vyháněla z pódia, protože přetahovali 🙂 „Posléze jsme se dozvěděli, že ta nenápadná sympatická slečna je i skvělá bubenice. A tak jsme ji zlanařili,“ prozradil Toxic Mayor, jak se Jenny dostala do Toxic People.

Oblíbené záliby: Už cca 10 let hraje na bicí v různých kapelách. Dále se věnuje stylingu, makeup artistice a maskérství.

Co poslouchá: Slipknot, Korn, In Flames, Love and Death, Rammstein, While She Sleeps a plno dalších.. a samozřejmě TOXIC PEOPLE! Ale není nijak stylově vyhrazená, teda kromě dechovky, takže si občas poslechne i něco z rapové, edm a popové sekce. Miluje třeba Lady Gagu, která je jejím obrovským vzorem ve všech směrech.