Toxic People se objeví na Rock for People a Aerodrome festival!

Aktuální vydání kompilačního CD ‚Rock Forever‘, kde má Toxic People zastoupení v pecce Hladolet, bude distribuováno mimo jiné i na dvou nejprestižnějších českých festivalech – Rock for people a Aerodrome!

Lana Del Rey, Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, Limp Bizkit a mnoho dalších – to je festival Aerodrome v Panenském Týnci, který se bude konat ve dnech 28.-30. června. O necelý týden později si na letišti v Hradci Králove v rámci festivalu Rock for people vychutnáte kapely jako Enter Shikari, The Prodigy, Volbeat, Skillet nebo třeba The Kooks!

Na obou těchto akcích se bude pohybovat promo tým a ZDARMA bude návštěvníkům rozdávat kompilační CD, které se tak dostanou do rukou obrovskému množství posluchačů.

„Jsme moc rádi, že tato spolupráce vyšla a organizátorům obou festivalům za ni děkujeme. S celou redakcí věříme, že si kapely, které jsme v rámci kompilace označili jako talentované nebo jsou čerstvými objevy, najdou své nové publikum a zaujmou opravdu široké spektrum posluchačů, ať už mezi tisíci návštěvníky Rock for people nebo Aerodromu, ale i v nejbližší budoucnosti každé s kapel,“ uvedl šéfredaktor portálu i-kultura, který kompilační CD vydal.

Více zde: