Toxic People, už i s novým bubeníkem, vám přejí super rok 2021. Jaký byl ten letošní?

Rok 2020 nebyl pro Toxic People, stejně jako pro většinu kapel, extra dobrý. Vkročili jsme do něj s novým bubeníkem Zdendou, který nahradil Jenny. Zdenda byl skvělý technik odkojený konzervatoří. Ještě v lednu jsme stihli pár pěkných koncertů, kde měl Zdenda křest ohněm. Například byla parádní Jaroměř. Pak už přišla vynucená jarní corona pauza. Která vlastně s menšími přestávkami trvá dodnes.

V létě jsem si střihli pár venkovních akcí, například parádní festival v Chřibské, kde nás fanoušci perfektně přijali. V srpnu jsme se ale nakonec museli rozloučit se Zdendou… Bubeník parádní, ale bohužel měl i své mouchy, které už jsme nemohli tolerovat… Na podzim odešel z kapely i kytarista Pavel, který už nestíhal dojíždění z Chomutova, rozjela se mu jeho domovská kapela, dostavoval barák a ještě k tomu měl nějaké rodinné problémy…

Toxici se tak opět ocitli v situaci, kterou znali dva roky zpátky. Zůstalo jen tvrdé jádro – zpěvák Býdžá, kytarista Benji a basák Mayor. Podzim byl ve znamení hledání nového bubeníka. Našli jsme ho těsně před koncem roku – stal se jím sedmnáctiletý Milan Lemfeld z našeho domovského Vilémova. V tomto složení spolu už makáme 3 měsíce a máme nazkoušený celý koncertní repertoár + jednu novou pecku.

Po velkém rozmýšlení, jsme si řekli, že bychom nakonec druhého kytaristu opět zkusili. Takže ho hledáme – umíš hrát a zpívat a jsi ze severu Čech? Ozvi se nám!

Natočili bychom vám i krátké video s přáním, ale covid se nevyhnul ani Toxicům – už ho měli/mají tři ze čtyř členů 🙂 Ale slibujeme, že brzo něco bude! Máme nového bubeníka, ten nové bubny a my se těšíme na lepší rok 2021! Ten přejeme i vám, našim věrným fanouškům.

Díky, Toxic People