19. března 2008 Ústí n. L. – DuoColor Party

Kolem stovky fanoušků dorazilo na DuoColor Party do ústeckého klubu Circus! Na středu hodně slušný výkon, gratulujeme! Jako první vystoupili Self Sacrifice,po nich to rozjel rapový DJ Mihai.

My nastoupili bohužel až po půl jedné. Důvod? Nejdříve bubeníka Pištu nepustili z práce, takže kluci vyjížděli na stokilometrovou štreku až po desáté večer. Aby byli v Ústí rychleji, jeli přes Německo. Jenže tam je stopli místní policajti a kytrista Benji neměl občanku. Takže velká akce! Ověřování totožnosti, hledání bankomatu a cálování pokuty v Eurech! Proto to zdržení. Ale vy jste vydrželi a za to vám patří velký dík a náš respect. Pak jsme si to spolu užili – fotky najděte v galerii, když kliknete na fotku (nebo sem). A kraťoučké video z úvodu koncertu hned tady pod článkem. Vystoupil s námi i DJ Wuty, super improvizace!

Majitel krámku DuoColor Pepin zase věnoval do slosování luxusní ceny – CD a trička Toxic People, DJ Mihaie a Wutyho. A také 4 poukázky na pizzu a dvě na super večeři v Mexické restauraci za 200! Z cen jste měli radost a my z vás 🙂 Takže zase někdy příště! Díky čau!